AURA® Matte Waterborne Interior Paint 524

„Aura” dažai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų apdailai, kur reikalingi aukščiausios kokybės matinės dangos dažai. Ypač tinkami naudoti ten, kur reikalaujama didelio dangos ilgaamžiškumo ir patvarių, nesikeičiančių spalvų. Unikalios ColorLock® technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ. Dažai atitinka LEED reikalavimus.

AURA® EGGSHELL WATERBORNE INTERIOR PAINT 522

„Aura” dažai skirti gyvenamųjų ir visuomeninių pastatų apdailai, kur reikalingi aukščiausios kokybės pusiau matinio blizgesio dažai. Ypač tinkami naudoti ten, kur reikalaujama didelio dangos ilgaamžiškumo ir patvarių, nesikeičiančių spalvų. Unikalios ColorLock technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ. Dažai atitinka LEED reikalavimus.

TDL 532
SDL 532

AURA® BATH & SPA MATTE FINISH 532

Akriliniai matiniai dažai su pažangiausia ColorLock® technologija, skirti viduje esančiom drėgnoms patalpoms dažyti: virtuvėms, vonioms, dušinėms, saunoms ir SPA. Matinis dažų paviršius puikiai tarnauja padidinto drėgnumo patalpose. Unikalios ColorLock® technologijos dėka įvairiai spalvintos dažų dangos yra ypač ilgaamžės ir ilgai išlaiko dekoratyvines savybes. Dėl unikalių savybių šie savaime besigruntuojantys dažai tolygiai ir lengvai dengiasi bet kuria spalva ne daugiau kaip dviem sluoksniais. Išdžiūvę dažai suformuoja pelėsiui atsparią dangą, nuo kurios lengvai nusiplauna teršalai. Dažai neturi nemalonaus kvapo ir ekologiškos receptūros dėka neturi LOJ. Dažai atitinka LEED reikalavimus.

TDL 549
SDL 549

REGAL® Select Waterborne Interior Paint Eggshell Finish 549

Akriliniai, pusiau matiniai vidaus sienų dažai, suteikiantys sienoms gražų, labai tvirtą ir stipriai plaunamą paviršių, naudojami naujų ar anksčiau dažytų sausatinkio, tinkuotų mūrinių ir medinių, taip pat gruntuotų ir dažytų metalinių paviršių dažymui. Be to, gali būti dažomos naujos ir anksčiau dažytos akustinės lubos. Šie dažai pasižymi ypač geru dengiamumu, laikui bėgant nekintančia spalva, neturi nemalonaus kvapo. Pagaminti be LOJ. Dažai sukuria gražų, švelnaus blizgesio, atsparų plovimui ir šveitimui paviršių. Dažai atitinka LEED reikalavimus.

REGAL® Select Premium Interior Paint & Primer Matte Finish 548

Naujos kartos akriliniai matiniai dažai, turintys keramikos mikrodalelių užpildą. Sukurti naudojant pažangiausią dėmių ir nešvarumų šalinimo technologiją „Stain Release Technology New Generation”, nepaprastai atsparūs plovimui, šveitimui ir nešvarumų šalinimui. Produkto aprašymas: naujos kartos akriliniai matiniai dažai, turintys keramikos mikrodalelių užpildą – idealus derinys pažangiausių technologijų su neįtikėtinais techniniais parametrais. Revoliucinės technologios „Stain Release Technology New Generation” dėka gautas puikus derinys iš specialių sferinių užpildų ir naujos rūšies akrilinės dispersijos. Rezultatas – neįtikėtinas dažų plėvelės atsparumas nešvarumams ir įvairioms dėmėms, nepaprastas atsparumas plovimui ir šlapiam šveitimui (praėjus 2 savaitėms po nudažymo). Tinkamai plaunant dažytą paviršių visiškai nepakinta dažų blizgumo laipsnis.

ULTRA SPEC 500 Interior Flat Finish N536

Akriliniai, pusiau matiniai vidaus sienų dažai, neturintys lakiųjų organinių junginių (LOJ), sukurti naudojant pažangiausią technologiją „Cross-Linking Resin Technology”, skirti vidaus sienų ir lubų dažymui. Šie dažai nesukelia alergijos, todėl idealiai tinka dažyti vaikų kambarius tiek individualiose, tiek visuomeninėse patalpose: vaikų ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigose ir pan. Naujoji patentuota „Cross-Linking Resin Technology” technologija užtikrina padidintą išdžiūvusių dažų plėvelės atsparumą plovimui, pagerina dažų dengiamumą. Šie dažai pasižymi puikiu dengiamumu, gera išeiga, neturi specifinio nemalonaus kvapo, greitai džiūsta. Pusiau matinis dažų paviršius pilnai plaunamas vandeniu, atitinka pirmą atsparumo klasę šlapiam šveitimui. Dažai atitinka LEED reikalavimus.

ULTRA SPEC 500 Interior Eggshell Finish N538

Akriliniai, pusiau matiniai vidaus sienų dažai, neturintys lakiųjų organinių junginių (LOJ), sukurti naudojant pažangiausią technologiją „Cross-Linking Resin Technology”, skirti vidaus sienų ir lubų dažymui. Šie dažai nesukelia alergijos, todėl idealiai tinka dažyti vaikų kambarius tiek individualiose, tiek visuomeninėse patalpose: vaikų ugdymo, sveikatos priežiūros įstaigose ir pan. Naujoji patentuota „Cross-Linking Resin Technology” technologija užtikrina padidintą išdžiūvusių dažų plėvelės atsparumą plovimui, pagerina dažų dengiamumą. Šie dažai pasižymi puikiu dengiamumu, gera išeiga, neturi specifinio nemalonaus kvapo, greitai džiūsta. Pusiau matinis dažų paviršius pilnai plaunamas vandeniu, atitinka pirmą atsparumo klasę šlapiam šveitimui. Dažai atitinka LEED reikalavimus.

TDL N534
SDL N534

ULTRA SPEC 500 Interior Latex Primer N534

Lateksinis akrilinis dažų gruntas vidaus darbams. Tai ekologiškas gruntas, pagamintas be lakiųjų organinių junginių. Naudojamas prieš dažant akriliniais ULTRA SPEC 500, ben, REGAL ir kitais Benjamin Moore siūlomais dažais. Gruntas pasižymi geru dengiamumu ir greitu džiūvimo laiku. Naudojant šį gruntą dažomas paviršius tampa tvirtesnis, tolygus ir neįgeriantis, todėl jam nudažyti reikia mažiau dažų. Nugruntavus paviršiai pasidengia tolygia ir vientisa spalva, pagerėja dažų sukibimas. Gruntas atitinka LEED reikalavimus.

GENERATION Interior 100% Acrylic Finish

Aukščiausios kokybės, ilgaamžiai 100% akrilinių matinių/kiaušinio lukšto vidaus dažų danga plaunama vandeniu su muilu. Dažų sudėtyje, pagal patentuotą technologiją, yra keraminių mikrosferų, kurių dėka dėmės lengvai valomos, neįsigeria į dangą. Dauguma įprastinių dėmių, tokių kaip purvas, kečupo dėmės, grimas, lūpų dažai, plaunamos markerių žymės ir pan., lengvai nuplaunami vandeniu su muilu. Turi antimikrobinių priedų, sudaro pelėsiui atsparią dangą. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės apdaila.

Revo Paint – Primer in One Premium Interior Eggshell Finish

Aukščiausios kokybės, plaunami, akriliniai dažai pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis, labai gerai dengia ir išsilieja. Ypač tinkami naudoti, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės, greitai džiūstanti danga. Galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus paviršius, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius, naujas ar dažytas akustines lubas. Naudojami vidaus apkalo, sienų, naujų ar dažytų akustinių lubų, durų dažymui.

Revo Paint-Primer in One Premium Interior Flat Finish

Aukščiausios kokybės, ilgaamžiai 100% akrilinių matinių vidaus dažų danga plaunama vandeniu su muilu. Dažų sudėtyje, pagal patentuotą technologiją, yra keraminių mikrosferų, kurių dėka dėmės lengvai valomos, neįsigeria į dangą. Dauguma įprastinių dėmių, tokių kaip purvas, kečupo dėmės, grimas, lūpų dažai, plaunamos markerių žymės ir pan., lengvai nuplaunami vandeniu su muilu. Turi antimikrobinių priedų, sudaro pelėsiui atsparią dangą. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės apdaila.

TDL 17500
SDL 17500

Revo Paint-Primer in One Premium Interior Semi-Gloss Finish

Aukščiausios kokybės, plaunami, akriliniai dažai pasižymi puikiomis dekoratyvinėmis savybėmis, labai gerai dengia ir išsilieja. Ypač tinkami naudoti, kur intensyvus judėjimas ir reikalinga aukštos kokybės, greitai džiūstanti danga. Ypatingai rekomenduojama dažyti vonios kambarius, dažai atsparūs drėgmei, taipogi galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus paviršius, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius, naujas ar dažytas akustines lubas. Naudojami vidaus apkalo, sienų, naujų ar dažytų akustinių lubų, durų dažymui.

MATCH POINT Interior Latex Flat

Lateksiniai dažai skirti apkalo, sienų ir lubų apdailai pastatų viduje kur nėra intensyvaus judėjimo. Taip pat, gali būti naudojami naujų ar dažytų tinkuotų, sausų sienų plokščių, mūrinių, gruntuotų ar dažytų medinių ir metalinių paviršių dažymui. Sudaro dekoratyvią apsauginę matinė dangą. Lengva pataisyti defektus.

ADVANTAGE Interior Eggshell Acrylic Enamel

Akrilinės dispersijos dažai, turintys priedų, mažinančių nutekėjimą, dažant voleliu nesitaško. Dažai patogūs darbui, galima valyti vandeniu su muilu. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui. Galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus pairšius, tapetus, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius bei naujas ar dažytas akustines lubas. Dažai ypač tinka lubų, taip pat sienų, kur yra intensyvaus judėjimas, dažymui.

ADVANTAGE Interior Flat Acrylic Enamel

Akrilinės dispersijos dažai, turintys priedų, mažinančių nutekėjimą, dažant voleliu nesitaško. Dažai patogūs darbui, galima valyti vandeniu su muilu. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui. Galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus pairšius, tapetus, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius bei naujas ar dažytas akustines lubas. Dažai ypač tinka lubų, taip pat sienų, kur nėra intensyvaus judėjimo, dažymui.

TDL 22500
SDL 22500

ADVANTAGE Interior Semi-Gloss Acrylic Enamel

Akrilinės dispersijos dažai, turintys priedų, mažinančių nutekėjimą, dažant voleliu nesitaško. Dažai patogūs darbui, galima valyti vandeniu su muilu. Skirti gyvenamųjų ir komercinių patalpų dažymui. Rekomenduojami dažyti vonios kambarius, taipogi galima dažyti naujas ar dažytas sienų plokštes, mūrinius, tinkuotus paviršius, tapetus, taip pat, gruntuotus ar dažytus medinius ir metalinius paviršius bei naujas ar dažytas akustines lubas. Dažai ypač tinka lubų, taip pat sienų, kur yra intensyvaus judėjimas, dažymui.