2003 metais įkurta UAB „Rimvydas ir ko“ vysto kelias veiklas, kurių pagrindinės tai: langai, durys ir kitos konstrukcijos, bei prekyba amerikietiškais architektūriniais dažais. Įmonės strategija ir politika nukreipta viena kryptimi – visapusiškai patenkinti kliento poreikius, todėl drąsiai imamės sudėtingiausių projektų.
Nuo pat pirmųjų veiklos dienų nesivaikėme pigesnių medžiagų ir greito pelno, mums svarbi kliento nuomonė apie mus ir po daugelio metų. Žodžio laikymasis, verslo etika, rimtas požiūris į darbą – tai mums svarbu.
Būdami kompanijų Benjamin Moore, McCormick Paints, BIOFA, Wooster, Warner Tools, Storch, Goof Off atstovai Lietuvoje, esame vienas didžiausių amerikietiškų dažų, dažymo įrankių, pagalbinių medžiagų importuotojas Lietuvoje. Galime savo klientams pasiūlyti pažangiausius pasaulyje dažymo, medienos apsaugos ir dekoravimo sprendimus.

Kodėl mes?

Esame sukaupę didžiulę patirtį Lietuvos ir užsienio rinkoje, jau eilę metų esame vieni didžiausių amerikietiškų dažų importuotojai Lietuvoje. Importuojame tik aukščiausios kokybės plačiai pasaulyje žinomus McCormick Paints, Benjamin Moore Paints amerikietiškus dažus. Galime pasiūlyti aukščiausios kokybės Wooster, Warner Tools, Storch, Goof Off įrankius bei pagalbines medžiagas.

© 2016 UAB "Rimvydas ir ko". Visos teisės saugomos. Kopijuoti, platinti, dauginti galima tik gavus raštišką UAB Rimvydas ir ko sutikimą.